اتیدرونیک اسید (HEDP) - شرکت بازرگانی کیمیا تجارت تات

در صنعت پزشکی از هیدروکسی اتان دی فسفونیک اسید برای قوی کردن استخوان، درمان پوکی استخوان و درمان بیماری پاژه استفاده میشود. برای تولید مواد شوینده، تصفیه آب، مصارف پزشکی، تولید وسایل آرایشی و بهداشتی و مورد استفاده قرار میگیرد.- در صنعت پزشکی از هیدروکسی اتان دی فسفونیک اسید برای قوی کردن استخوان، درمان پوکی استخوان و درمان بیماری پاژه استفاده میشود.- هیدروکسی اتان دی فسفونیک اسید به علت ماهیت شیمیایی خود، یونهای فلزات سنگینی که در آماده سازی مواد آرایشی و بهداشتی به کار میروند را به دام میاندازد. اتیدرونیک اسید که به عنوان اتیدرونات نیز شناخته می شود ، بیس فسفونات است که به عنوان دارو ، شوینده ، تصفیه آب و مواد آرایشی استفاده می شود. اتیدرونیک اسید یکی از انواع ترکیب های شیمیایی است که مانند دیگر ترکیب های بیفسفونات در دو حالت در طبیعت یافت می شوند. به عنوان ضد رسوب و ضد خوردگی در سیستم های سیرکوله و در زمینه های نفتی ؛ بویلرهای فشار پایین و در صنایع متالوژی مورد استفاده قرار می گیرد . برای دستیابی به یک مهار در مقیاس بالا، مقدار تست آن باید افزایش یابد که دمای آزمایش از one hundred درجه سانتیگراد بالاتر خواهد رفت.

 

اتیدرونیک اسید یک نوع اسید فسفونی آلی است، که در مواد شوینده، تصفیه آب، لوازم آرایشی و درمان دارویی استفاده میشود.HEDP به عنوان مقیاس و مهار خوردگی در گردش سیستم آب سرد، میدان نفتی و دیگهای کمفشار در زمینههایی مانند برق، صنایع شیمیایی، متالورژی، کود، و غیره استفاده میشود. هیدروکسی اتیل دی فسفونیک اسید اسید اتیدرونیک که درصنایع آرایشی بهداشتی، تصفیه آب و پاک کننده ها کاربرد دارد. اگر شما هم مانند بسیاری از افراد در رابطه با کاربرد اتیدرونیک اسید کنجکاو شدید باید بگوییم که یکی از مهم ترین کاربردهای اصلی آن ضد خوردنگی بودن است. در صورت فراموش کردن دوز دارو, به محض یاداوری مصرف شود و اگر تا دوز بعدی زمان زیادی باقی نیست از مصرف آن اجتناب شود و دوز دو برابر نشود. اگر پوست حساسی دارید و به دنبال صابونی هستید که روغن و مواد مغذی طبیعی صورت شما را از بین نبرد، بهتر است از پن استفاده کنید. در میان مواد شیمیایی موجود در استخرهای شنا از اتیدرونیک اسید استفاده شده است تا به عنوان مهار کننده لکه مانع از بین بردن رنک آمیزی اطراف استخر و خروج یون های فلزی از محلول استخر شوند. اتیدرونیک اسید (HEDP) یک مهار کننده خوردگی اسید ارگانوفسفریک است.

 

HEDP مقادیر عالی و اثرات مهار خوردگی را در دمای 250 ℃ نشان میدهد، و همچنین دارای پایداری شیمیایی خوب در pH بالا است، سخت میشود هیدرولیز شده، و سخت در شرایط نور و حرارت معمولی تجزیه میشود. نتایج تجربی نشان می دهد که HEDP می تواند در مقادیر 5 تا seven میلی گرم در لیتر در دمای تست بیش از 100 درجه سانتیگراد اثر مهاری در مقیاس خوب داشته باشد. خرید و فروش اتیدرونیک اسید در پیشگامان شیمی خرید اتیدرونیک اسید از شرکت پیشگامان شیمی به همراه مشاوره اختصاصی ، پیشگامان شیمی یکی از بزرگترین شرکت های وارد کننده مواد… بورس اتیدرونیک اسید این ماده که می تواند ترکیب های پایداری با آهن، مس، روی و دیگر یون های فلزی تشکیل دهد، به راحتی زنگ خوردگی های سطحی فلزات را از بین می برد. با پرداخت آنلاین وجه سفارش از ضمانت بازگشت وجه برخوردار می شوید. با استفاده از دکمه سفارش دهی و ارسال درخواست برای فروشنده، می توانید برای خرید این محصول به صورت عمده با فروشنده وارد مذاکره شوید. این ماده با آهن و مس و روی ترکیب شده و آنها را شلاته می کند و ترکیبات شلاته و پایدار تشکیل می دهند . به دلیل قابلیت بالای این ماده در کلاتسازی و به دام انداختن یون فلزات سنگین، از آن در تولید مواد آرایشی، شامپو و صابونها نیز به کار میرود. Th᠎is w as g᠎en erated by GSA Written content G​enerat᠎or DE MO᠎!

 

بیس فسفوناتها در درجه اول فعالیت استئوکلاسیک را کاهش میدهند که از تحلیل استخوان جلوگیری میکند. بیس فسفونات ها در وهله اول فعالیت استئوکلاستیک را کاهش می دهد که مانع از پوکی استخوان می شود و در دراز مدت باعث افزایش قدرت استخوان ها می شود که از جذب استخوان جلوگیری می کند و بدین ترتیب تعادل جذب/ تشکیل استخوان را به سمت سمت تشکیل سوق می دهد و از این رو استخوان را در طولانی مدت قوی تر می کند. در صورت مصرف وارفارین نیاز به سنجش دقیق تر فاکتورهای خونی است. اسید اتیدرونیک از خانواده بیسفسفونات ها می باشد که هم به صورت جامد است و هم به شکل مایعی با رنگ زرد یا بدون رنگ و بدون بو است. شکل ظاهری: این ماده هم بصورت جامد و هم به شکل مایعی با رنگ زرد یا بدون رنگ ، بدون بو و از خانواده بیسفسفونات ها است. مکمل های کلسیم, آهن و مولتی ویتامین مینرال با فاصله دو ساعت از اتیدرونیک اسید مصرف شود. این ترکیب به عنوان عاملی ضد خوردگی و ضد رسوب در صنایع مختلف کاربرد های گسترده ای دارد.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “اتیدرونیک اسید (HEDP) - شرکت بازرگانی کیمیا تجارت تات”

Leave a Reply

Gravatar