راهکارهایی برای درمان عفونت باکتریایی واژن در خانه

طبق یک مطالعه در سال 2014، مکمل های سیر به صورت قرص خوراکی مشابه مترونیدازول (یک آنتی بیوتیک خوراکی در درمان BV) اثر می کنند. شک داشتن به وجود BV: برای نمونه در صورت داشتن سابقه عفونت های قارچی مکرر، باید قبل از شروع درمان خانگی به پزشک مراجعه کرد. بنابراین قبل از استفاده از روغن درخت چای ابتدا با پزشک مشورت کنید. پزشک در مورد سابقه ابتلا به عفونت مخمری سوال خواهد کرد. تشخیص عفونتهای مخمری ساده است. اگر مکررا به عفونت مخمری مبتلا می شوید یا با درمان های معمولی قادر به خلاص شدن از شر این عفونت ها نیستید، تست آزمایشگاهی می تواند نوع کاندیدا را تشخیص دهد. کریستال های بوریک اسید سفید، بی بو و تقریبا بی مزه هستند. همین ماده در آب حل می شود که حلالیت آن در آب به دما، غلظت و pH بستگی دارد، برای نمونه حساس ارتقاء دما، حلالیت آن در آب به سرعت ارتقاء می یابد.اسید بوریک در دمای 236 رتبه سانتی گراد ذوب می شود.  This write-up w as wri᠎tt᠎en  with G SA Content Gen​erator D​emover᠎sion.

 

این ماده در ایجاد تعادل بین قند و نشاسته و عملکرد آن در حرکت قند و کربوهیدرات ها ضروری است. این ماده به عنوان یک محصول مهم صنعتی، که اساس همه ترکیبات فسفردار در صنعت است از دهه 1970، با کمک فرآیند مرطوب به طور گسترده تولید شد. این ماده به علت خواص فیزیکی و شیمیایی کاربرد بسیار زیادی در مصارف صنعتی و خانگی دارد و به عنوان یک ماده جانبی در واکنش هیدرولیز بوران با تری هالید بورن نیز به کار میرود. واژینوز باکتریال در موارد بسیار کمی باعث ایجاد علائم شدید می شود. اسید بوریک یک اسید بسیار ضعیف است و تیتراسیون مستقیم با NaOH امکان پذیر نیست. چه از مایع ظرفشویی استفاده کنید و چه از صابون مایع، این روش کاملا بیفایده است. اسید بوریک را می توان به عنوان یک ماده افزودنی و شار در صنایع متالورژی به ویژه فولاد بور با سختی بالا و شکل پذیری نورد خوب استفاده کرد (قابل استفاده به جای فولاد نیکل). مزه این ماده شیمیایی تلخ و بی بو می باشد.  Th is info was cre ated by G᠎SA Con​tent Gen᠎er​at᠎or Demov᠎ersion᠎!

 

میزان جذب آن به درون سیتوپلاسم محدودیت بی اندازه دارد و به نظر می رسد که جا به جایی آن با فرایندهای سوخت و سازی ارتباط جزیی دارد. مقدار مساوی از نشاسته ذرت و گچ را با هم مخلوط کنید تا پودری درست شود که میتوانید در هر جایی بپاشید. شاید باورتان نشود، ولی نرمکننده لباس هم سوسکها را از بین میبرد. ولی هنوز هیچ مدرکی مبنی بر سمی بودن اسید بوریک برای ژن ها یا سرطان زا بودن آن وجود ندارد. بر اساس یک بررسی در سال 2019، پروبیوتیک ها مزایای کوتاه مدت و بلندمدت برای واژینوز باکتریال ارائه می دهند. پروبیوتیک ها با کمک به رشد باکتری های مفید باعث باعث افزایش توانایی آنها برای مقابله با باکتری های ایجاد کننده واژینوز باکتریال می شوند. بهترین کار این است که فرض کنید که در حال حاضر در آپارتمان شما سوسک وجود دارد پس با رعایت بهداشت و تمیز کردن همیشگی محیط، مسدود کردن تمام درزها و شکاف های خانه، آن ها را از آپارتمان دور کرده و یا مانع ورود آن ها شوید.

 

پس از آن وارد ميكسر شده همراه با اسانس و رنگ و شرکت فروشنده اسید بوریک دي اكسيد تيتانيم و سيليكات سديم مخلوط مي گردد. شما عزیزان می توانید سوالات خود را پیرامون موجودی اسید بوریک و همچنین استعلام قیمت آن با کارشناسان فروش شرکت آراز شیمی گستر در میان بگذارید . همچنین بوریک اسید در جهت از بین بردن عفونت واژینال هم کارایی دارد. البته ، نوارهای کاست و اشیا sh براق همیشه به شما امکان نمی دهند که به نتیجه دلخواه برسید ، اما وقتی چندین گزینه مواد دفع کننده با هم استفاده می شود ، می توان آفات کوچک را از کاشت انگور دفع کرد. با قرار دادن چندین تله چسب در مناطق مختلف ، یک کنترل کننده آفت می تواند محل مخفی شدن سوسک ها را مشخص کند. بعلاوه ، از آنجا که در واقع یک پودر است ، می تواند یک آشفتگی بزرگ ایجاد کند. مصرف خوراکی اسید بوریک، سمی است. یکی از مهم ترین کاربردهای اسید بوریک، تهیه محلول های بافر است تا بتواند شرایط PH محلول ها را در حد متعادل ثابت نگه دارد. A​rticle was creat᠎ed  by G SA​ Con᠎te nt G en erat᠎or  Demov​ersi​on​!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “راهکارهایی برای درمان عفونت باکتریایی واژن در خانه”

Leave a Reply

Gravatar