۱۰ شامپو ضد شوره ایرانی + بهترین شامپو برای شوره سر - درجه

طب کلاسیک با بررسی عوامل ظاهری میکروبی یا قارچی و یا سایر عوامل ظاهری ابتلا، اقدام به تجویز دارو جهت مبارزه با بیماری میکند، به عنوان مثال یک قارچ بسیار رایج در شوره سر قارچ مالاسزیا است که در طب کلاسیک یکی از راه های رایج درمان آن، استفاده از شامپوهای حاوی کلیمبازول است. شامپوهای حاوی روغن درخت چای خاصیت ضد قارچی و نیز ضد باکتریایی دارند که خود به درمان پوست خشک و پوست مرده سر و در نهایت سلامت موها کمک میکند. عصاره پوست درخت بید یک ضد عفونی کننده و ضد التهاب قوی است. ترکیب عصاره درخت چای و درخت بید در شامپو ضد شوره D1 پریم علاوه بر کمک به رفع شوره سر و لایه برداری ملایم پوست سر، به جلوگیری از التهاب پوست سر بسیار کمک میکند. وجود این ترکیب از ایجاد درد، خارش و سوزش پوست التیام بخشیده و عصاره ی پوست درخت بید باعث افزایش کلاژن سازی میشود که در طول پیشرفت بیماری از بین رفته است. پوست به صورت طبیعی دارای ریزش سلولی است اما گاهی در برخی از نواحی این چرخه افزایش پیدا میکند و در ناحیه سر شوره به وجود میآید. Th is da᠎ta has been  do ne  by GSA Conte​nt Generator ᠎DE MO .

 

مواد مغذی این شامپو با بهبود گردش خون در پوست سر، باعث افزایش ضخامت و رشد موها میگردند. پس از ۲ الی ۳ دقیقه موها را آب کشی کرده و از لطافت و سلامت آن لذت ببرید. شامپو ضد شوره مردانه مجیشن میدفیلد دایموند ماى من با بهرهگیری از تحقیقات صورت گرفته بر روی انواع موی آقایان و عوامل تاثیرگذار بر سلامت آنها، با فرمولاسیون اختصاصی حاوی دو ترکیب کلیمبازول و کول تار با خواص ضدقارچ، ضد التهاب و کنترل کننده چربی موها استفاده نموده است. شامپوهای مجیشن برند مشترک مای من و علی کریمی در دو مدل شامپو میدفیلد دایموند و شامپو پاور ویو موجود است. و شامپو هایی که مناسب موی چرب هستند روغن های طبیعی موجود در پوست سر و موهای شما را از بین می برند و سبب رفع شوره ی سر میشوند. شوره سر شرایطی است که در آن توده های سلول های پوستی تجمع کرده و پوسته هایی ایجاد می کنند که روی موها دیده می شوند. مشخصه ها حاوی کیمبازول 0/5% : ضد قارج و ضد شوره حاوی اسید لاکتیک : کراتولیتیک و ضد قارچ، مرطوب کننده و تنظیم کننده PH برطرف شدن کامل شوره سر نرم و درخشان شدن موها آسان شدن فروش کلیمبازول آرایش موها - روش مصرف به مدت four هفته ، هفته ای 3 بار مقداری از شامپو را روی موهای مرطوب ماساژ دهید تا کف کند . Post h as be᠎en gen er at ed  by G​SA Content Gener​ator D em oversion .

 

زیرا یکی از علت های بروز شوره سر، وجود قارچ ها یا به عبارت دقیق تر مخمرهای گونه مالاسزیا می باشد. شوره سر را به رژیم های غذایی نامناسب یا نامنظم نسبت می دهند. اگر شوره شما به درمان پاسخ نمیدهد، ارائهدهنده مراقبتهای بهداشتی شما ممکن است نمونهبرداری از پوست سر را به منظور رد سایر مشکلات احتمالی انجام دهد. نحوه درمان شوره سر در طب سنتی به چه صورت است؟ شامپو ضد شوره پوست سر خشک (مدل D2) یکی از محصولات بهداشتی ارگانیک برند پریم بشمار می رود، که کاربرد درمانی برای جلوگیری و درمان شوره و خشکی پوست سر دارد. جهت جلوگیری از بازگشت شوره، دوره شش هفتهای مصرف شامپو را سه یا چهار بار در سال مطابق با روش تکرار کنید. کمپانی هگور تاثیر این شامپو را بعداز four هفته و مصرف هفتهای three مرتبه بررسی کرده است. در میان این مطالعات، مطالعهای که در سال ۲۰۱۵ انجام شده نشان میدهد که از بین ۹۰۰۰ شرکت کننده که از شامپو حاوی کتوکونازول استفاده کردهاند، کمتر از ۳۱% آنها در عرض ۴ هفته عوارض عود شدن مجدد بیماری را داشتهاند. شامپو را دو یا سه بار در هفته به مدت یک ماه و نیم استفاده نمایید.

 

یک جایگزین برای کورتیکواستروئیدها جهت درمان شوره سر، دستهای از داروها به نام مهارکنندههای کلسینورین هستند. اما در روش درمانی طب سنتی، علائم ظاهری تاثیر چندانی در روش اصلی درمان ندارند و صرفا برای رهایی بیمار از آسیب علائم ظاهری، ممکن است پزشک راهکارهایی را به بیمار توصیه کند، اما روش درمان اصلی چیز دیگری است. شوره میتواند یکی از علائم درماتیت سبورهای باشد. کلیمبازول با مهار عوامل تولید کننده شوره سر موجب درمان و جلوگیری از بازگشت مجدد شوره سر میشود. این ماده عنصری تاثیرگذار است که نه تنها شکلگیری دانههای ریز شوره را متوقف میکند بلکه به تولید پروتئین در لایه بیرونی پوست سر کمک کرده و با تقویت سلولهای پوستی، لایه محافظ پوست سر را مقاوم میسازد. یکی دیگر از ترکیبات شامپوهای ضد شوره کلیمبازول است. ترکیبات شامپوهای ضد شوره برای افرادی که از این محصولات استفاده می کنند مهم است اما قبل از اینکه به بررسی مواد اصلی تشکیل دهنده شامپوهای ضد شوره بپردازیم، ذکر یک نکته بسیار مهم برای آن دسته از عزیزانی که مبتلا به شوره های شدید یا خفیف هستند بسیار مهم است.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “۱۰ شامپو ضد شوره ایرانی + بهترین شامپو برای شوره سر - درجه”

Leave a Reply

Gravatar